"profesionály dělá výcvik - vyrábíme profesionály"

Seminář sebeobrany pro ženy

Seminář zaměřený na sebeobranu pro ženy. Co Vám dají 4 hodiny? Na semináři vás bude max. 6, abych se vám mohl věnovat. Nebudu vás strašit, ale otevřu vám oči. Na semináři si ukážeme některé nejčastější situace, do kterých se můžete jako žena dostat. Od verbálního útoku, obtěžování až po samotné napadení.

Zaměříme na specifika ženské sebeobrany. Cílem semináře je ukázat Vám, jak takové situace či napadení mohou vypadat a probíhat a jak se dají řešit. Zjistíte, co to znamená být agresivní a jak tím případného útočníka můžete odradit.

Naučíte se pár jednoduchých, ale účinných technik sebeobrany. Dozvíte se také něco o stresu v sebeobraně a jak s ním pracovat. Zjistíte jak vaše tělo v takových situacích reaguje a funguje.

Na semináři si také povíme něco o psychologii konfliktu a o komunikaci s případným útočníkem. O prevenci. A o nejrůznějších mýtech a nesmyslech ohledně sebeobrany žen, napadení a znásilnění.

Podmínkou účasti na semináři je dobrý zdravotní stav, chuť cvičit a ochota snést drobná zranění ( drobné škrábance a modřiny ).

Vybavení na seminář:

- vhodné sportovní oblečení

- dostatek pití a vhodná svačina (např. banán, energetická tyčinka)

Místo a čas: 22.05.2022, od 09:00 - 13:00hod. V tělocvičně T.J. Sokol Žižkov II, (Na Balkáně 318/21, Praha 3).

Kapacita omezena max. 6 žen.

Foto ze semináře sebeobrany pro ženy