,,profesionály dělá výcvik - vyrábíme profesionály"
Seminář sebeobrany pro ženy

Seminář zaměřený na sebeobranu pro ženy. Na semináři si ukážeme některé nejčastější situace, do kterých se mužete jako žena dostat z hlediska sebeobrany. Od verbálního útoku, napadení, až k pokusu o znásilnění. Na semináři se zaměříme na specifika ženské sebeobrany. Cílem semináře je ukázat Vám, jak takové situace či napadení mohou vypadat a probíhat a jak se dají řešit. Naučíte se pár jednoduchých, ale učinných technik sebeobrany. Dozvíte se také něco o stresu v sebeobraně a jak s ním pracovat. Zjistíte jak vaše tělo v takových situacích reaguje a funguje.

Cílem semináře je ukázat Vám, jak takové situace či napadení mohou vypadat a probíhat a jak se dají řešit. Naučíte se pár jednoduchých, ale učinných technik sebeobrany. Dozvíte se také něco o stresu v sebeobraně a jak s ním pracovat. Zjistíte jak vaše tělo v takových situacích reaguje a funguje.

Na semináři si také povíme něco o psychologii konfliktu a o komunikaci s případným útočníkem.

Seminář trvá 4 hodiny s 20 minutovou pauzou. Seminář se skládá jak z praktické, tak teoretické části. Takže během cvičení jsou další krátké pauzy, kdy se probírá teorie. Na závěr je zhodnocení semináře a diskuze.

Podmínkou účasti na semináři je dobrý zdravotní stav, chuť cvičit a ochota snést drobná zranění ( drobné škrábance a modřiny ).

Vybavení na seminář:

- vhodné sportovní oblečení (doporučuji jedno náhradní triko na převlečení)

- cvičí se na boso (pantofle na přesun a pohyb kolem tělocvičny)

- dostatek pití a vhodná svačina (např. banán, energetická tyčinka)

Místo a čas:

Seminář se koná v tělocvičně na Praze 1 (bude upřesněno po přihlášení)

dne: 06.05.2018 09:00 - 13:30 hod.

Kapacita omezena max. 10 osob.