,,profesionály dělá výcvik - vyrábíme profesionály"
Kurz použití obranného spreje

Obranný sprej ( pepřák nebo také kasr ), je oblíbený a jednoduchý prostředek sebeobrany. Určitě ale není vhodné ho poprvé vyzkoušet až v krizové situaci. Na kurzu se dozvíte vše co byste měli vědět pokud nosíte nebo chcete nosit obranný sprej a jaký typ spreje je vhodný. S cvičným sprejem naplněným vodou si vyzkoušíte jak ho správně použít a dobře zasáhnout.

Naučíte se jednoduchou sebeobranu, jak odrazit útočníka než sprej začne účinkovat. Řekneme si také něco o psychologii konfliktu a komunikaci s případným útočníkem a základní pravidla bezpečného chování. A vše nakonec procvičíte v modelové situaci na figurantovi.

Tento kurz není pouze o použití spreje, ale je komplexním minimem osobní bezpečnosti, které by měl znát každý. Kurz je vhodný především pro ženy. Kapacita omezena max. 10 osob.

Více info. o kurzu a jak kurz hodnotili jeho účastníci si můžete přečíst v článku na mém blogu. Na kurzu si můžete zakoupit obranný sprej zančky Sabre, které používá mimo jiné i policie v USA. Vybavení na kurz:

- sportovní oblečení (doporučuju jedno náhradní triko) - jeden kus oděvu s kapsou, kam bude možné uložit cvičný sprej - pití

Čas a místo:

Kurz se bude konat 15.09.2019 od 09:00 - 12:00 hod. v tělocvičně v Praze (bude upřesněno po přihlášení). Cena: 550 Kč.